1. Tesisimize Dışarıdan Yiyecek ve İçecek Getirmek Yasaktır

 2. Tesisimize Beyler Yalnız Giremez. (öğrenci kimlik kartı olmak şartı ile 17 yaşına kadar çocuklar hariç)

 3. Geri ödeme ve yağmur iadesi yoktur

 4. Yüzerken ve kaydırakları kullanırken üzerinizde mücevherat ve gözlük bulundurmayınız.

 5. Havuza girmeden önce lütfen duş alınız.

 6. Bebekler ve 3 yaşından küçük çocuklar için havuzları kullanmadan önce özel suya dayanıklı çocuk bezi kullanılması zorunludur. Çocuk bezlerinin kullanılmaması durumunda oluşabilecek kirlenmeden dolayı havuzlar kapanabilir. Standart çocuk bezleri uygun değildir, Çocuğunuzun sağlığını güven altına almak için lütfen herkese sorumluluklarımızı ve hassasiyetimizi anlatalım. Özel suya dayanıklı çocuk bezleri uygun fiyat karşılığında satış noktalarımızdan temin edebilirsiniz.

 7. Lütfen cankurtaranların talimatlarına ve park içindeki tabelalarda yazılı olan kurallara uyunuz. Kurallara uymadığınız takdirde kendinize ve diğer insanlara zarar vererek ciddi yaralanmalara sebep olabilirsiniz.

 8. Fiziksel engellilerin, aşırı kiloluların, boyun, sırt, kalp rahatsızlıkları olanların ve hamile bayanların park içerisindeki kaydırakları kullanmaları uygun değildir. Bazı kaydıraklar yüksek heyecan ve/veya derin su aktiviteleri, yüksek hız, yükseklik ve kapalı alan korkusu olanlar için uygun değildir.

 9. Çocuklardan velileri sorumludur.

 10. Yüzmesini bilmeyenlerin derin havuzu kullanmaları uygun değildir.

 11. Havuz kenarında ve ıslak zeminde koşmayınız.

 12. Kenarlardan takla atmak atlayarak havuza dalmak yaralanmalara sebep olabilir.

 13. Kaydırakların önünde beklemek veya yüzmeye çalışmak yaralanmalara sebep olabilir.

 14. Kaydıraklardan kayanları tutmaya çalışmak yaralanmalara sebep olabilir.

 15. Kaydıraklar içerisinde ayağa kalkmak bekleme yapmak ve kaydıraklardan tırmanmaya çalışmak tehlikeli ve yasaktır.

 16. Mayo harici kıyafetlerle havuza girilmez.

 17. Havuz çevresinde kıyafetle ve ayakkabıyla dolaşılmaz

 18. Çanak şeklindeki kaydırağın düşme havuzunu oyun ve yüzme için kullanmayınız.

 19. Otoparkta, park içerisinde ve dolaplarda kaybolan eşyalardan işletmemiz sorumlu değildir.Çavuşoğlu Grup - Denizli AquaPark

Denizli'ye 10 dakika mesafede Pamukkale yolu üzeri Irlıganlı girişi 600. metrede 11.000 m2 alan üzerine kurulu tesisimizde 2 yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, Kum Havuzu, jakuzi ve 2 adet kaydırak düşme havuzu ve Vahşi nehir olmak üzere 2500 m2 su alanı bulunmaktadır. Eğlenceyi ıslak ve sınırsız hale getiren 12 adet büyükler için su kaydırağı. Çocuklar için ise 9 adet birbirinden eğlenceli kaydıraklar !
Sınırsız eğlence... Denizli'nin en gözde eğlence merkezi olan Çavuşoğlu Aquapark HAFTANIN HERGÜNÜ SAAT 10:30/18.30 ARASI SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİNE HİZMET VERİYOR... Gün boyu eğlenceli aktiviteleri ve sırılsıklam eğlenceyi kaçırmamak için hemen randevu alabilir, iletişim sayfamızdaki haritadan lokasyonumuzu bulabilirsiniz.


İletişim

0 (552) 687 93 94